מוצרים

D-Guard

גלאי זעזועים לינארי לטווחים קצרים, המחובר ישירות לגדרות או למחסומים בהיקף האתר, מייצר רטט מכני שמומר לאות חשמלי הנשלחים לתוכנת השליטה והבקרה ומאפשר לסווג באופן אמין את האותות כאותות עוינים או התרעות שווא. יתרונות: * ביצועי אות לרעש חסרי תקדים- הפעילות המכנית הקטנה ביותר שתזוהה על ידי החיישן תייצר רמת אות גדולה פי 1000 מרמת הרעש שנוצר על ידי החיישן עצמו. * לא מושפע מחדירת מים ולחות * חסין בפני הפרעות אלקטרומגנטיות(EMI) * עמידות מירבית בפני פגיעת ברקים * תחזוקה קלה ופשוטה- נתון ממוצע טיפוסי לתיקון(MTTR) של 15 דקות *אות שמע באיכות גבוהה במיוחד- מאפשר אימות חד משמעי של פעילות עוינת על ידי אנשי האבטחה. * חומר נדן עמיד בפני UV *אמינות גבוהה ביותר- נתון ממוצע של זמן בין כשל(MTBF) טיפוסי העולה על 80,000 שעות. בכפוף להתקנה נכונה, ביצועי החיישן לא יפגמו לאורך זמן, גם במצבים קיצוניים של חום וקור. *ללא אובדן אות בכבלים ארוכים ומחוברים.

D-GuardSektor

גלאי זעזועים לינארי לטווחים ארוכים, בעל יכולת לנטר עד 1,000 מטר , בחלוקה של עד 100 תתי-אזורים, ומאפשר הקצאת קבוצה של פרמטרי זיהוי שונים לכל תת-אזור. החיישן מספק אימות קולי באיכות גבוהה המאוחסן בפורמט דיגיטלי ומאשר לצוות האבטחה שההתרעות הן תוצאה של פריצות אמיתיות. מעל 250 ק''מ של המערכת פרוסה בשדות תעופה, בתי כלא, תחנות כוח, מפעלים צבאיים, ומתקנים תעשייתים רגישים בישראל ובעולם.

Electronic Taut Wire

מערכת חיישנים ולוחות בקרה אלקטרוניים שתוכננה ויוצרה על פי הניסיון הרב שנצבר בפרוייקטים בישראל וברחבי העולם. בהיותה מחסום פיזי, בתצורת חוטי תיל המתוחים בין עמודי עוגן ומהודקים לעמוד החיישנים, המערכת מאבטחת ומתריעה על ניסיונות פריצה, טיפוס או חיתוך.

D-Guard HFO

מערכת חיישנים בתצורת סיבים אופטיים הניתנים לחיבור מתחת או מעל פני הקרקע. בעלת יכולות זיהוי של פעילות אנושית במרחק של עד 5 מטרים ותנועת רכב עד למרחק של עד 20 מטרים משני צידי סיב האופטי, תוך התעלמות מרעשי רקע מהסביבה המקומית, ומזעור אזעקות שווא. אידיאלית לניטור היקפי מתקנים מרוחקים, צינורות למרחקים ארוכים, קווי חשמל, מסילות ברזל או גבולות לאומיים. יתרונות: *התקנה פשוטה *רגישות מירבית *זיהוי מדויק בטווח של מטרים ספורים *זיהוי מיידי של קול ורטט *מספר בלתי מוגבל של אזורי זיהוי גמישים *רשת תקשורת IP במעגל סגור במהירות גבוהה *אינטגרציה פשוטה עם מערכת ניהול אבטחה *בטוח בסביבות נפיצות

D-GuardFon

סנסורים לגילוי טיפוס על חומות, הסנסורים שקועים בקיר ומסוגלים לזהות טיפוס על מגוון רחב של חומות מערכת מבלוקים/בטון.

D-BAR

מערכת לגילוי חדירה ממעברי מים. רשת זיהוי חדירות אלקטרו-מכנית מוגנת בפטנט למעברי מים כגון צינורות מים, ניקוז תעלות ועוד. המערכת מזהה ומתריעה על כל ניסיון לפרוץ, לחתוך, או אפילו לכופף חלק מהרשת. באמצעות מסילת הזזה ייעודית המאפשרת הרמת כל סורג לפי דרישה, המערכת בעלת נגישות גבוהה וקלה לתחזוקה.